Володимир Остапчук показав, як провів останній вечір з дружиною на Мальдівах

Володимир Остапчук закінчує свій розкішний двотижневий відпочинок на Мальдівських островах. Ведучий показав, як він провів останній вечір на острові разом з дружиною. Закохані розмістилися на березі океану, де в романтичній обстановці насолодилися своїм останнім вечерею у відпустці. Ось і добігає кінця відпочинок Володимира Остапчука та Христини Гірник на мальдівському острові Тінадхоо. Два тижні подружжя насолоджувалися палючим сонцем і м'яким піском, але настав час повертатися в холодну України. У Інстаграм-сторіз закохані показали, як провели свій останній вечір. Не було ні настільних ігор, ні пригод, а просто розслаблений романтичну вечерю тільки вдвох. Володимир Остапчук показав, як провів останній вечір з дружиною на Мальдівах Розмістилися Вова і Христина на березі океану, де їм прикрасили стіл ліхтариками та свічками, кругом панувала атмосфера любові й теплоти.

Володимир Остапчук показав, як провів останній вечір з дружиною на Мальдівах - today.ua

«Прекрасне закінчення наших Мальдів», - підписав публікацію Володимир Остапчук.

Володимир Остапчук показав, як провів останній вечір з дружиною на Мальдівах Український ведучий з дружиною наїлися від пуза в свій останній вечір місцевими делікатесами і пішли спати. Вранці у них ще був час поніжитися на пляжі, але їх застав дощ.

«Сьогодні навіть острів плаче, що ми їдемо», - зазначив шоумен.

Володимир Остапчук показав, як провів останній вечір з дружиною на Мальдівах Нагадаємо, стало відомо, скільки Володимир Остапчук витратив на відпочинок на Мальдівах з новою дружиною.