Володимир Остапчук показав розбите авто дружини за півтора мільйона гривень

Володимир Остапчук розповів шанувальникам про неприємний інцидент, що трапився з машиною на вулиці. Поки ведучий займався своїми справами, хтось пом'яв двері дорогого автомобіля, який він подарував своїй дружині.

Володимир Остапчук показав розбите авто дружини за півтора мільйона гривень - today.ua

У Інстаграм-сторіз шоумен опублікував відео, показавши, як співробітник страхової компанії проводить огляд і заміри пошкоджень. У ролику Володимир Остапчук зазначив, що «якась падла» пошкодила йому машину, яку він подарував дружині ще до весілля.

Успішний ведучий розповів:

«Загалом, вечір перестає бути томним. Якась падла пом'яла двері. Мотаюся по страховій».

Володимир Остапчук показав розбите авто дружини за півтора мільйона гривень У кадрі Остапчук показав чорний Range Rover з вм'ятиною на двері з правого боку. Машина вартістю 1,4 мільйона гривень була куплена в серпні 2020 року до того, як Крістіна Горняк та Володимир Остапчук зіграли весілля в жовтні того ж року.

Раніше шоумен розповідав, як улюблена говорила йому, як мріє про таку машину:

«Вона мені розповідала, що завжди мріяла про Range Rover. Завжди. Останніх років 10. Звичайно ж, я прислухаюся до її бажаннь і мрій і, по можливості, намагаюся їх виконувати ».

Нагадаємо, нова дружина Володимира Остапчука розповіла, як в її шлюбі діляться домашні обов'язки та сімейний бюджет. Крістіна зізналася, що чоловік видає їй кишенькові гроші.