Володимир Остапчук розповів, ким працював до успіху на телебаченні

Володимир Остапчук - відомий і успішний український ведучий, який вів пісенний конкурс «Євробачення». Шоумен весь час світиться на телебаченні та визнаний вже справжньою національною знаменитістю. Шанувальникам стало цікаво, як Вова починав свій зоряний шлях.

Володимир Остапчук розповів, ким працював до успіху на телебаченні - today.ua

У Інстаграм-сторіз ведучий гіпер-шоу «Маска» на каналі «Україна» активно відповідав на запитання шанувальників. Люди цікавилися і особистим життям зірки, і його відносинами з першою дружиною, а також запитували про його освіту і кар'єру.

Відповідаючи на питання про те, на кого він вчився і працював чи коли-небудь за професією, Володимир Остапчук відповів:

"Викладач англійської мови. Так, рік працював викладачем в університеті (в Уманському аграрному університеті - прим. Редактора)», - зазначив 36-річний шоумен.

Володимир Остапчук розповів, ким працював до успіху на телебаченні Цікаво те, що протягом двох років Володимир Остапчук жив з колишньою дружиною і двома дітьми в Канаді, повернувшись на батьківщину у 2019 році. Він прославився після участі в шоу «Євробачення 2017». Після цього він вів такі передачі, як «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» і «Інспектор міста» на «1+1». Після цього він потрапив в шоу «Танці з зірками» та «Маска».

Нагадаємо, Володимир Остапчук показав фото дружини з округлим животом.