Володимир Остапчук розповів, хто винен у тому, що він не бачиться з дітьми

Володимир Остапчук розповів про особисте життя і розбіжності з колишньою дружиною, яка вже більше місяця не дозволяє ведучому бачитися з дітьми. Також шоумен дозволив фанатам зазирнути за зачинені двері його особистого життя з новою дружиною Христиною Горняк.

Володимир Остапчук розповів, хто винен у тому, що він не бачиться з дітьми - today.ua

Український ведучий дав інтерв'ю РБК-Україна, повідавши про особисте.

Володимир Остапчук поскаржився на те, що йому практично не вдається зберігати нормальні відносини з дітьми після розлучення з першою дружиною. З Оленою Войченко артист прожив в шлюбі 13 років. У подружжя народилися двоє дітей - молодший з'явився на світ у 2018 році.

Незабаром після розставання з дружиною Остапчук оголосив про заручини з іншою жінкою, і вже через кілька місяців відбулося їх весілля. Розрив з Оленою не пройшов на доброзичливій ноті, і жінка тепер робить все, щоб насолити колишньому.

«Уже більше місяця колишня дружина взагалі не дає мені з ними бачитися. І я просто щодня обриваю дроти телефонів», - зазначив в інтерв'ю шоумен.

Володимир Остапчук розповів, хто винен у тому, що він не бачиться з дітьми Публічність і проблеми з екс-дружиною зовсім не заважають 36-річному Володимиру Остапчуку будувати відносини з Христиною. За його словами, в їхніх стосунках все чудово і кохана у всьому його підтримує.

«І в цілому у нас з Христиною дуже здорове ставлення до публічності, і у неї є певні кордони», - зазначив ведучий.

Нагадаємо, Володимиру Остапчуку довелося переїхати з великої квартири, бо у нього не могли гостювати діти. Ведучий показав фанатам, як виглядає його нова домівка.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua