Володимир Остапчук відвіз дружину в романтичну відпустку в Чорногорію

Володимир Остапчук, як зізналася його нова дружина, повністю забезпечує їх сім'ю і виконує всі її забаганки. Захотіли закохані і поїхали відпочивати. Та й не куди-небудь, а в Чорногорію. Пара ділиться барвистими кадрами з відпустки і розповідає про свою подорож.

Володимир Остапчук відвіз дружину в романтичну відпустку в Чорногорію - today.ua

Христина Горняк - друга дружина відомого українського шоумена. Вона працює нотаріусом, але не соромиться зізнатися, що в основному гроші заробляє її відомий чоловік. Вона ж на свої гроші робить себе красивою і щасливою.

Дівчина активно веде аккаунт в Інстаграм і ділиться подробицями особистого життя з Володимиром Остапчуком. Володимир Остапчук відвіз дружину в романтичну відпустку в Чорногорію

"Люблю нашу пару за спонтанність. Одного вечора сидячи за вечерею, ми вирішили злітати на 5 днів в Чорногорію. Взяли квитки!! І далі очікували нашу поїздку. Але ми навіть не могли очікувати, що Чорногорія така привітна, така смачна і красива країна" , - зазначила дружина шоумена.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Вони зупинилися на узбережжі Адріатичного моря в місті Котор. Орендувавши автомобіль, парочка подорожувала по країні, насолоджуючись місцевими красотами і смачною їжею. "Відвідавши старе місто Котора, ми були знову ж в захваті і під враженням. Також з'їздили на вечерю в Porto Montenegro. Красиво. Стильно. Дорожче ... Їздили ми і в Будва, ну ок, але не вау", - розповіла дружина Володимира Остапчука.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від kristygor (@kristygor)

Парочка каталася на яхті, купалася в чистій воді, засмагала і насолоджувалася місцевою кухнею. Враження закохані отримали найпозитивніші.

Нагадаємо, друга дружина Володимира Остапчука весело провела час з його дітьми на прогулянці.