Володимир Остапчук опублікував веселе відео, в якому спародіював новий урок Ольги Фреймут з етикету. Колишня ведуча шоу «Ревізор» побачила нову публікацію колеги й негайно ж на неї відреагувала.
![Володимир Остапчук в спортзалі зробив пародію на Фреймут Володимир Остапчук в спортзалі зробив пародію на Фреймут - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/03/158378813_257531342579926_917721881723965783_n-768x541.jpg)
Ольга Фреймут поділилася зі своїми підписниками новим уроком з етикету. Зірка показала, як правильно потрібно підіймати з підлоги те, що у вас впало. Незабаром після цього Володимир Остапчук записав пародію, показавши, як потрібно підіймати спортивний інвентар в спортзалі.
«Як правильно підняти те, що впало. Надихався Ольгою Фреймут», - зазначив в підпису шоумен.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Успішний український ведучий викликав посмішку у багатьох своїх підписників, включаючи свою дружину, яка в коментарях написала: «ахаххаха, ти завжди вмієш підняти настрій! Клас!!!»
Примітно і те, що і сама Ольга Фреймут відреагувала на пародію. Як справжня леді, ведуча проявила поблажливість, і написала: «Ви чарівний», додавши кілька смайликів.
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:«Ахаха Вова зробив мій день !!», «Мені подобається версія Остапчука», «Обув її, царицю», «Вова, ти піднімаєш настрій, спасибі», «Угар», - відреагували користувачі.
Нагадаємо, Володимир Остапчук розповів, куди відвіз кохану дружину в романтичну подорож на 8 Березня.