Володимир Остапчук в спортзалі зробив пародію на Фреймут

Володимир Остапчук опублікував веселе відео, в якому спародіював новий урок Ольги Фреймут з етикету. Колишня ведуча шоу «Ревізор» побачила нову публікацію колеги й негайно ж на неї відреагувала.

Володимир Остапчук в спортзалі зробив пародію на Фреймут - today.ua

Ольга Фреймут поділилася зі своїми підписниками новим уроком з етикету. Зірка показала, як правильно потрібно підіймати з підлоги те, що у вас впало. Незабаром після цього Володимир Остапчук записав пародію, показавши, як потрібно підіймати спортивний інвентар в спортзалі.

«Як правильно підняти те, що впало. Надихався Ольгою Фреймут», - зазначив в підпису шоумен.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Успішний український ведучий викликав посмішку у багатьох своїх підписників, включаючи свою дружину, яка в коментарях написала: «ахаххаха, ти завжди вмієш підняти настрій! Клас!!!»

Примітно і те, що і сама Ольга Фреймут відреагувала на пародію. Як справжня леді, ведуча проявила поблажливість, і написала: «Ви чарівний», додавши кілька смайликів. Володимир Остапчук в спортзалі зробив пародію на Фреймут

«Ахаха Вова зробив мій день !!», «Мені подобається версія Остапчука», «Обув її, царицю», «Вова, ти піднімаєш настрій, спасибі», «Угар», - відреагували користувачі.

Нагадаємо, Володимир Остапчук розповів, куди відвіз кохану дружину в романтичну подорож на 8 Березня.