Володимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчарку

Володимир Зеленський разом зі своєю сім'єю має багато домашніх тварин. У Мережі президент України показав нове фото з білосніжною швейцарською вівчаркою на прізвисько Нора.

Володимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчарку - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Володимир Олександрович опублікував нове фото. У кадрі 43-річний політик і колишній актор студії "Квартал 95" зображений сидячи на тренажері. Він одягнений в шорти, салатову спортивну футболку і білосніжні кросівки. Мабуть, президент України тільки що виконував жим лежачи. А біля його ніг розташувалася білосніжна красуня - пухнаста швейцарська вівчарка, яку в родині називають Нора.

"Хтось тренується, а хтось відпочиває. Доброго ранку всім!" - зазначив у підписі Володимир Зеленський, додавши хештег "здорова Україна".

Володимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчарку Всього в родині дві собаки - вівчарка Нора і чорний цвергшнауцер Петя. Також у політика є папуга і морська свинка. Володимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчаркуВолодимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчарку

"У нас є папуга - дуже дивне створіння. Він дуже нервовий, я не знаю чому, може, щось сталося при транспортуванні. Він дуже кричить, потім сидить і дивиться. Якось він почав виривати собі пір'я. Ми викликали орнітолога, щоб нас проконсультували, що з ним не так. Орнітолог сказав, що він просто нервовий. Такий ось у нас Кеша", - розповів раніше президент Зеленський.

Нагадаємо, Олена Зеленська розповіла про особисте життя з чоловіком: "Хоч і рідко, але буває".