Онучка Єлизавети II екстрено госпіталізована на 8 місяці вагітності

Судячи з усього, вагітна онука Єлизавети II може народити раніше строку. Стало відомо, що 33-річна принцеса Беатріс екстрено госпіталізована в клініку на восьмому місяці вагітності.

Онучка Єлизавети II екстрено госпіталізована на 8 місяці вагітності - today.ua

За інформацією королівського палацу, Її Високість принцеса Беатріс повинна була вперше стати матір'ю в жовтні цього року. Однак щось пішло не так, і спадкоємиця престолу опинилася в лікарні. За повідомленнями ІноЗМІ, поруч з нею знаходиться її чоловік, італійський аристократ Едоардо Мапеллі Моцці, і її мати Сара Фергюсон.

Також відомо, що величезне бажання відвідати дочку виявив її батько, принц Ендрю, якого звинувачують у зґвалтуванні. Попри всі труднощі в його особистому житті, діти для нього на першому місці. Онучка Єлизавети II екстрено госпіталізована на 8 місяці вагітності

"Принц Ендрю, очевидно, не хотів залишати Балморал (Шотландія), особливо зараз, коли адвокати все ще намагаються вручити йому судові документи, але дочка для нього на першому місці, і він хоче бути поруч з нею", - заявив інсайдер.

Принцеса Беатріс вийшла заміж в липні 2020 року, а більш ніж через пів року стало відомо про вагітність Її Високості. Цей шлюб став першим для онучки королеви Англії, як і майбутній малюк.

Нагадаємо, в липні вагітна онука Єлизавети II вперше потрапила в об'єктиви папараці після радісних новин про майбутнє поповнення.