Онучка Софії Ротару без макіяжу вразила натуральною красою

Софія Ротару неймовірно пишається своєю прекрасною онучкою, яка отримала своє ім'я на честь відомої бабусі. 19-річна Софія Євдокименко живе на Манхеттені в Нью-Йорку разом зі своїм немолодим нареченим. Періодично красуня приїжджає до Києва, щоб побачитися з бабусею. Онучка Софії Михайлівни виросла справжньою красунею, яка будує кар'єру в модельному бізнесі. Вона постійно перебуває в роз'їздах і на фотосесіях.

Онучка Софії Ротару без макіяжу вразила натуральною красою - today.ua

Днями Софія вирішила постати перед шанувальниками справжньою, без макіяжу на обличчі. Дочка Руслана Євдокименко, опублікувала знімок, зроблений в її квартирі в одному з елітних нью-йоркських будинків.

Дуже часто Софія розповідає про різні косметичні засоби, які використовує, щоб її шкіра залишалася рівною, підтягнутою і шовковистою. Мабуть, вони дійсно працюють, адже онучка Софії Ротару може похвалитися дійсно приголомшливою шкірою. Не кажучи вже про її прекрасне обличчя.

«Прості моменти вдома. Без макіяжу, в джинсах скінни і променях заходу», - підписала публікацію 19-річна красуня.

У Інстаграм дівчина дуже часто ділиться не тільки професійними, а й особистими фотографіями. Нещодавно, онучка Софії Ротару в купальнику у всій красі показала свої модельні дані.