Онучка Софії Ротару показала свого нареченого, відзначивши річницю відносин

Онучка Софії Ротару зустрічається з успішним ITшніком, який на 13 років її старше. Днями парочка відзначила першу річницю відносин. Закохані вирушили в сонячну Італію, щоб насолодитися прекрасними пейзажами, смачною їжею і зануритися в романтику Портофіно.

Онучка Софії Ротару показала свого нареченого, відзначивши річницю відносин - today.ua

Обранцем Софії Євдокименко, якій нещодавно виповнилося лише 20 років, став віцепрезидент з маркетингу однієї з американських компаній, одесит Денис Жданов.

"Не можу повірити, що пройшов вже рік разом з Сонею! Відзначаємо це в чарівному місці", - зазначив в публікації обранець дівчини. "Відзначаємо рік любові і насолоди", - підкреслила внучка Софії Ротару.

Молоді люди розмістилися в крихітному італійському ресторані з приголомшливим видом на яхти та скелі. Дівчина виглядала дуже щасливою, позуючи в білосніжній сукні з пишними рукавами і прозорою вставкою на плечах. Денис надів блакитну сорочку і похвалився дорогим годинником. Онучка Софії Ротару показала свого нареченого, відзначивши річницю відносин Відносини парочки розвиваються дуже стрімко. Кілька місяців тому IT-підприємець зробив Соні Євдокименко пропозицію руки і серця, чому була не дуже рада її бабуся, українська співачка Софія Ротару. Артистка зазначила, що її онучка ще дуже молода і їй варто було б подумати про навчання, а не заміжжя. Але парочка не має наміру слухати чиїсь поради. Вони багато подорожують і люблять демонструвати свої почуття на публіці.

Нагадаємо, Софія Ротару намагалася продати свій готель в Криму росіянам.