Софія Ротару в білій сукні прокотилася у свій день народження на велосипеді

Народна артистка і Герой України Софія Ротару відзначає 74-ий День народження в сонячній Італії. Це дивно, але час над співачкою на владний, вона катається на велосипеді і буквально сяє красою та молодістю.

Софія Ротару в білій сукні прокотилася у свій день народження на велосипеді - today.ua

На офіційній сторінці Софії Ротару в Інстаграм з'явилася чудова публікація. Іменинниця відображена на фото в білосніжній сукні, тонкому кардигані, темних окулярах і крислатому капелюсі.

Руки Софії Михайлівни тримають кермо велосипеда, корзина якого заповнена польовими квітами. 74-річна виконавиця щасливо сміється і виглядає років на 30 молодше за свій реальний вік.

"Найкращий День! ?" - йдеться в коментарі до знімка.

Співачку привітали зірки шоу-бізнесу і віддані фанати. Багато приємних слів і побажань написали вони на адресу Софії Ротару. Софія Ротару в білій сукні прокотилася у свій день народження на велосипеді

"З днем народження, Неповторна і Легендарна ❤️ виконання всього задуманого і нових яскравих моментів ??? (Микола Басков)", "З днем народження, дорога Софія Михайлівна! ?? Щоб завжди було сонячний настрій! (Максим Галкін)", "Легенда !!! На века !!! ❤️? (Руслан Квінта)", "З Днем народження улюблену Сонечку !!! ???????? (Ігор Крутой)", "З ДНЕМ народження найкрасивіша жінка ???? ".

Нагадаємо, нещодавно Софія Ротару поділилася фото з невісткою. Красуні викликали фурор в Мережі.