Вперше за два місяці вбралася: Катя Осадча вразила зовнішнім виглядом у трендовому костюмі

Прокинувшись від гучних вибухів, Катя Осадча разом із чоловіком вивезла своїх маленьких синів – 5-річного Івана та 6-місячного Данила у безпечне місце. Понад два місяці успішна українська ведуча перебувала або за кордоном, або у західній частині країни поки бомбили Київ. Проте звідти вона запустила ініціативу щодо пошуку зниклих людей, і продовжує свою роботу у столиці.

Вперше за два місяці вбралася: Катя Осадча вразила зовнішнім виглядом у трендовому костюмі - today.ua

Останнім часом перед шанувальниками Катя Осадча з'являлася зовсім без макіяжу та зачіски, прибираючи волосся у тугий хвіст. І ось вперше з початку війни вона причепурилася, щоб виступити на телебаченні, де вона розповіла про свій проект "Знайти своїх".

Перед камерами незмінна ведуча програми "Світське життя" постала у цікавому блакитному костюмі, що складається з вільних штанів зі стрілками та приталеного вкороченого піджака на одному гудзику. Образ красуня завершила білою футболкою та кросівками.

Вперше за два місяці вбралася: Катя Осадча вразила зовнішнім виглядом у трендовому костюмі

"Важливий день і новий важливий етап в Пошуку зниклих… Робимо пошук зниклих ще масштабнішим, волонтери разом з державою зможуть зробити набагато більше. Поліція, ДСНС, МЗС, Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерство цифрової трансформації, МОЗ", - зазначила Катя Осадча.

Також вона поділилася ніжним селфі із центру Києва, зазначивши, що повернутися до роботи було дуже приємно. Вперше за два місяці вбралася: Катя Осадча вразила зовнішнім виглядом у трендовому костюмі Нагадаємо, Тіна Кароль розкритикувала путініста Григорія Лепса: "Ти будеш їжею для хробаків".