“Час для себе“: Тіна Кароль показала рідкісні фото з відпустки у Лондоні

Тіна Кароль послухалася порад фанатів і почала ділитися з ними частіше особистими, не поставочними кадрами. Раніше в її обліковому записі в Інстаграм були лише фото з фотосесій, а знімки з повсякденного життя вона публікувала в сториз, де вони зникали через 24 години.

“Час для себе“: Тіна Кароль показала рідкісні фото з відпустки у Лондоні - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала серію фотознімків, зроблених у Лондоні. Нагадаємо, що саме у передмісті Лондона навчається єдиний син Тіни Кароль. За кордон на навчання Веніаміна зірка віддала кілька років тому. Проте невідомо, чи перебуває артистка в британській столиці прямо зараз, чи опублікувала архівні кадри.

"Пий, читай, мрій. У метушні буднів знайдіть час для себе", - зазначила у публікації Тіна Кароль.

На першому фото зірка похвалилася своїми ніжками на тлі вікна, яке виходить на бізнес-центр Лондона. На іншому знімку вона позує в культовій червоній телефонній будці, яка, мабуть, є входом у книгарню, оскільки її стіни всі заставлені книгами. Також артистка опублікувала знімок овечки на зеленому лужку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

"Ненавиджу Лондон, але люблю Тіну", "Божевільно подобаються такі life пости, ми дуже чекали!", "Ці живі пости - найкраще, що трапилося з Інстаграмом", "Аж пищати почала від лайфу в профілі", "Перше фото топ!", "Які гарні кадри", "Живі фото – це взагалі топ", "Найкращий контент – живий", - захопилися шанувальники.

Нагадаємо, Тіна Кароль розсмішила першим селфі у 2022 році – губки бантиком, брівки будиночком.