Весь цей час допомагала: “Міс Україна“ Олександра Яремчук за власний кошт доставляла гуманітарку українцям

Автор: Анастасия Березовская

Власниця титулу "Міс Україна" Олександра Яремчука з початку війни практично не з'являлася в соціальних мережах. Через це на неї навіть обрушився хейт за те, що вона мовчить про війну. Проте весь цей час 22-річна танцівниця із Вінницької області займалася доброю справою.

Весь цей час допомагала: “Міс Україна“ Олександра Яремчук за власний кошт доставляла гуманітарку українцям - today.ua

Будь-яка допомога під час війни неоціненна. Особливо підтримки потребують літні люди, люди з обмеженими можливостями, мами з дітьми. Кожен із нас може принести користь: зібрати речі для біженців, волонтерити у пунктах розміщення вимушених переселенців, допомагати фінансово тощо.

Виявляється, весь цей час "Міс Україна" Олександра Яремчук за власний кошт здійснювала доставку гуманітарної допомоги – продуктів та товарів першої необхідності для тих, хто цього потребує в Запорізької області. Крім того, вона допомагала волонтерам із закупівлею їжі та медикаментів для постраждалих у Бучі та Ірпені.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ?MISS UKRAINE — МІС УКРАЇНА (@missukraine_official)

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків

Також королева краси не забула про безпритульних та покинутих тварин – надавши чимало мішків із сухим кормом, які були відправлені у притулки по всій країні. Весь цей час допомагала: “Міс Україна“ Олександра Яремчук за власний кошт доставляла гуманітарку українцям Нагадаємо, володарка титулу "Міс Україна Всесвіт" Ганна Неплях показала, в яких умовах живе на Балі - крихітна кімната та двері, що прогнили.