“Все почалося з панічних атак“: Ксенія Мішина розповіла, як у 18 років потрапила до психіатричної лікарні

Ксенія Мішина зараз займається улюбленою справою – вона успішна актриса, яка постійно з'являється в нових проєктах. Її можна побачити у серіалах "Фортечна" та "Клятва лікаря", а незабаром на екрани вийде хорватський фільм "Зломовчання". Цього року зірку запросили стати суддею найпопулярнішого шоу "Україна має талан". Однак раніше вона була в сум'яттях і навіть потрапила до психіатричної лікарні.

“Все почалося з панічних атак“: Ксенія Мішина розповіла, як у 18 років потрапила до психіатричної лікарні - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм артистка розповіла свою історію. У віці 18 років вона навчалася в економічному університеті та не розуміла, що там робить. Її зовсім не цікавило те, що відбувається: ні університетські події, ні оцінки, ні знання. Прийшовши додому, їй стало погано і почалася панічна атака. Звернувшись до лікаря, було встановлено, що Ксенія Мішина має високий тиск. Однак їй не допомагало лікування, і вона продовжувала почуватися погано.

"Я дізналася, які бувають страхи у людей: страх смерті, страх життя, страх всього! До мене щодня приїжджали швидкі і знижували тиск, заспокоюючи мою психіку, що розгулялася, яка ніяк не хотіла працювати на мене. На жодне питання в моїй голові не було відповіді. Пустота. Це гірше, ніж акваріум, цей вакуум зводив з розуму, - розповідає Ксенія Мішина.- Батьки возили мене по лікарнях, але всі життєві показники були в нормі. У результаті я опинилася в психіатричній лікарні, де лікар сказала, що я не їхній пацієнт і направила до психотерапевта"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@misha.k.ua)

Нагадаємо, стало відомо, як Ксенія Мішина виглядала на початку кар'єри. До мережі потрапило архівне фото актриси.