“Все почалося цього дня“: Ольга Сумська показала рідкісне фото з чоловіком 20-річної давності

За статистикою, другий шлюб завжди міцніший, ніж перший. Адже на цей крок люди вже йдуть свідомо та готові до серйозних стосунків. Саме так сталося і в Ольги Сумської, яка після розлучення з Євгеном Паперним (хоч роман у неї розпочався ще під час шлюбу), зв'язала своє життя з актором Вітанням Борисюком. Разом подружжя вже понад 25 років, і воно все ще щасливе разом і не розлучається ні на день.

“Все почалося цього дня“: Ольга Сумська показала рідкісне фото з чоловіком 20-річної давності - today.ua

У День усіх закоханих успішна українська акторка опублікувала серію архівних фотографій із чоловіком, присвятивши йому зворушливу публікацію. Ольга Сумська вкотре подякувала долі за те, що вона звела її з Віталієм.

"Все почалося саме в цей день,14лютого!Тоді,в 91році ми вперше святкували день Валентина! Я знайшла в гримерній під час репетиції мюзиклу "Кандід" шоколадне серце від тебе (Віталій Борисюк), із запискою всередині і зрозуміла,що все серйозно! Нас тоді поставили в парі репетирувати Кандіда і Кунегунду…Вольтер і Бернстайн знають більше за нас! Я дякую долі,що сталося саме так і не інакше", - зворушливо підписала публікацію Ольга Сумська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Шанувальники захопилися міцним шлюбом пари та їх щирими почуттями один до одного.

Нагадаємо, 55-річна Ольга Сумська показала себе у ванній у короткому халаті: "Ніжки як у дівчинки".