Завжди любив смішні зачіски: до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона

Великобританія надала неоціненну підтримку Україні, яка зараз бореться проти російських окупантів. Особливу роль у цьому відіграв та продовжує підтримувати нашу країну та українських біженців Борис Джонсон.

Завжди любив смішні зачіски: до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона - today.ua

Прем'єр-міністр Великобританії завжди був помітною фігурою та політиком. Але найчастіше на нього публіка звертала увагу через скандали в особистому житті, зради та народження позашлюбних дітей. Саме Борис Джонсон прикрашав видання, бо один із небагатьох політиків добирався на роботу не на розкішному авто та під конвоєм, а на звичайному велосипеді. Саме він прославився і смішить величезну кількість людей своєю забавною зачіскою.

Виявляється любов до пишних стрижок у Бориса Джонсона з дитинства і, певне, передалася йому від батька. Ще маленький Александер Борис де Пфеффель Джонсон носив довге волосся і з віком його стиль практично не змінився. Завжди любив смішні зачіски: до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона Народився Борис Джонсон у сім'ї уповноваженого об'єднаної Європи з контролю за забрудненням довкілля та художниці. У нього є турецьке, французьке, американське та єврейське коріння. Був названий на честь російського емігранта, з яким познайомилися його батьки у Мексиці. Завжди любив смішні зачіски: до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона Під час навчання в Оксфордському університеті вступив до Булінгдонського клубу, де познайомився з вершками суспільства – молодшим братом принцеси Діани, та Девідом Кемероном. Завжди любив смішні зачіски: до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона Нагадаємо, фото молодого президента Франції Макрона викликало фурор у Мережі: "Схожий на Скичка".