Винесли сміття з хати: Ольга Сумська відповіла на критику сестри на свою адресу

Наталя та Ольга Сумські - дві сестри, які обидві знайшли себе в акторській діяльності. Однак одна сестра веде публічний образ життя на відміну від іншого, за що її постійно критикують. Тепер вся країна обговорює, що ж відбувається в сімейних справах відомих родичок.

Винесли сміття з хати: Ольга Сумська відповіла на критику сестри на свою адресу - today.ua

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" Наталя Сумська розповіла багато цікавого про своє життя. Також вона розкритикувала свою більш відому сестру Ольгу за те, що та занадто багато особистого виставляє в Інтернеті.

Відома українська актриса вирішила відповісти на слова сестри, зізнавшись, що приймає все сказане з гумором.

"Ми дуже різні за характером. Наталя більш закрита, у неї своє життя, свій простір. Вона ніколи не висвітлює ніяких подій, а я більш активна і комунікабельна. У мене велика кількість підписників, з якими я спілкуюся як в Інстаграм, так і в Фейсбук. Я їх дуже ціную, це такий мій стиль спілкування", - відзначає Ольга Сумська.

Винесли сміття з хати: Ольга Сумська відповіла на критику сестри на свою адресу Актриса додала, що висвітлює не все, а тільки моменти по роботі, а також робить пости соціального характеру. Нерідко зірка розповідає про різні ситуації, які її хвилюють. Наприклад, про загибель птахів на Херсонщині, про погані дороги, також вона нерідко ділиться рецептами та датами своїх виступів.

Ольга на відміну від своєї сестри Наталії йде в ногу з часом, чого бажає і своїй родичці. На критику сестри, що Ольга надмірно активна в соцмережах, актриса відзначає, що це її хліб. Там вона висвітлює дати своїх виступів і вистав, оскільки вона незалежний артист. А ось Наталя працює в Національному драмтеатрі ім. Франко на зарплаті, а тому їй легше.

"А ми, артисти вільного польоту, дуже залежні. Через локдаун всі вистави скасовані. Я працюю в антрепризах, а це мій хліб", - говорить Ольга Сумська.

Винесли сміття з хати: Ольга Сумська відповіла на критику сестри на свою адресу Цікаво те, що питання соціальної активності зірки Наталя дуже часто підіймати вдома, скаржачись мамі Ганні Іванівні:

"Вона мамі дуже часто говорить, мовляв, Оля дуже активна і висвітлює кожен свій крок. А я не можу цього не робити. Це мій ресурс, моя підтримка, я рекламую свої спектаклі, тури, які знову перенеслися".

Нагадаємо, сестра Ольги Сумської розповіла, чому змушена забезпечувати дочку і внучку.