“Я б це зробила“: Ольга Сумська відповіла на пропозицію відмовитися від дочки, яка мовчить про війну

Українська актриса Ольга Сумська з початку повномасштабної війни зіткнулася з хвилею хейту щодо того, що її старша донька живе та працює в Росії. Причиною стало те, що Антоніна Паперна жодного разу після нападу російських окупантів не виступила проти, не привернула уваги аудиторії до того, що відбувається.

“Я б це зробила“: Ольга Сумська відповіла на пропозицію відмовитися від дочки, яка мовчить про війну - today.ua

Ольга Сумська зізнається, їй дуже важко у цій ситуації, але на неї вона ніяк не може вплинути.

"Якби я, як мама, могла вплинути хоч на що-небудь, я б це зробила. Це страшний біль. Дуже важко, коли дитина там, і ти не знаєш, коли ти її побачиш. І онуки там. Все те (нехороше), що пишуть мені деякі українці з приводу цієї ситуації – це ще болючіше", - зізналася актриса.

З цього приводу невтішні зауваження летять не лише на адресу доньки Ольги Сумської, а й самої актриси. Причому пишуть їй не лише підписники, а й зірки.

Зокрема акторка повідомила, що український продюсер, зірка шоу "Караоке на Майдані" Ігор Кондратюк порадив їй розірвати стосунки зі спадкоємицею, яка вирішила жити мовчки у Росії. Ольга Сумська обурилася, адже вона тяжко переживає розлуку з Антоніною і, звичайно, ніколи не перестане спілкуватися з дочкою та онуками. “Я б це зробила“: Ольга Сумська відповіла на пропозицію відмовитися від дочки, яка мовчить про війну

"Як я можу вплинути? Ніяк. Тут раптом Ігор Кондратюк взявся мені давати поради. Пане Кондратюку, хто ви такий, що ви радите мені відмовитися від моєї дитини, зректися її і своїх онуків? Я ніколи цього не зроблю", - обурилася зірка .

Ольга Сумська вперше за кілька років поїхала в гості до Антоніни якраз незадовго до війни. Тепер невідомо, коли родички зможуть побачитись.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської, яка жодного разу від початку війни не висловилася проти вбивств на її Батьківщині, продовжує розважатися. Актрису помітили із чоловіком на червоній доріжці у Москві.