“Я потрібна вам!“: Ані Лорак повернеться з гастролями в Україну

Українська співачка Ані Лорак вперше за останні сім років дала інтерв'ю в Україні. Співачка розповіла про заздрість колег з шоу-бізнесу, про нове кохання, про щасливу доньку, а також повідомила, коли почне знову гастролювати по містах України.

“Я потрібна вам!“: Ані Лорак повернеться з гастролями в Україну - today.ua

У невеликому десятихвилинному інтерв'ю Ані Лорак встигла розповісти багато про себе, свої творчі плани, колишнього чоловіка і минулі образи. У бесіді з ведучою програми "ЖВЛ" Ані Лорак висловила впевненість, що цькування в її сторону почалося не просто так. Багато українських артистів давали концерти і отримували престижні премії в РФ, але не про всіх повідомляли в ЗМІ.

Співачка натякнула, що були люди, які займалися складанням списків на "цькування" артистів. Судячи з впевненості Ані Лорак, ці люди почали втрачати свій вплив в державі, тому наймолодша Народна артистка України має намір вже в 2022 році повернутися з гастролями в рідну країну.

Ані Лорак порівняла себе з лікарем, який не вибирає, кого лікувати. Артисти, на думку виконавиці, також не вибирають, перед ким виступати.

"Я потрібна вам! А ви потрібні мені!" - звернулася Ані Лорак до українських глядачів.

Важким періодом був для співачки не тільки від'їзд з України, а й розлучення з чоловіком Муратом Налчаджиоглу. З батьком своєї дочки Ані Лорак розлучилася через його зради. Зараз виконавиця вже повністю відновила внутрішню гармонію, в тому числі і за допомогою психолога.

Зірка шоу-бізнесу зізналася, що вона щаслива в нових відносинах, але не стала називати ім'я свого обранця. З колишнім чоловіком Ані Лорак підтримує дружні стосунки заради дочки Софії. Співачка зазначила, що її доньці вистачає уваги тата і мами, дитина росте щасливою.

Нагадаємо, Ані Лорак показала в Мережі, як відсвяткувала День народження. Розмах свята вражає ...