«Я повністю довірився»: пасербиця Святослава Вакарчука зняла вітчиму новий кліп

Автор: Анастасия Березовская

Святослав Вакарчук похвалився новою роботою, створенням якої займалася пасербиця успішного артиста. Діана разом з друзями зняла новий кліп, яким дуже пишається її вітчим.

«Я повністю довірився»: пасербиця Святослава Вакарчука зняла вітчиму новий кліп - today.ua

Успішний український співак розповів про таланти своєї пасербиці, яку він ніжно називає «донькою». Святослав Вакарчук повністю довірився дівчині і її команді. Що з цього вийшло можна побачити в відео.

За словами соліста групи «Океан Ельзи», Діана та її друзі, які отримали навчання за кордоном, бачать світ інакше. Цікаво те, що робота над музичним відео Вакарчука стала для команди першою.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зелений лікар: 4 кімнатні рослини, які захищають від вірусів та бактерій

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Однак це не злякало зірку. Святослав повністю довірився Діані, яка виступила в ролі продюсера, і дав добро робити все, що команда вважатиме за потрібне. «Я повністю довірився»: пасербиця Святослава Вакарчука зняла вітчиму новий кліп За словами Святослава Вакарчука, в ході зйомки він не робили нікому зауважень і ні через що не засмучується.

«... мені подобається все, що вони зробили, тому що це місток між колишнім і новим баченням», - заявив артист.

Інтерв'ю Святослава Вакарчука можна подивитися у відео, починаючи з 7:09 хвилини:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Діана - пасербиця музиканта, народжена в першому шлюбі Лялі Фонарьової, цивільної дружини Вакарчука. Наскільки відомо, власних дітей у пари немає. «Я повністю довірився»: пасербиця Святослава Вакарчука зняла вітчиму новий кліп Нагадаємо, новий кліп випустила Наталя Могилевська. Українська співачка запалила в компанії з тіктокерамі.