“Я дотримуюся традицій“: Святослав Вакарчук розповів, як буде виховувати свого первістка

Святослав Вакарчук у віці 46 років вперше став батьком. Після багаторічних відносин фронтмен групи "Океан Ельзи" завершив стосунки з Лялею Фонарьовою і завів дитину від іншої жінки. Вперше після новин про поповнення в його родині музикант прокоментував народження свого первістка.

“Я дотримуюся традицій“: Святослав Вакарчук розповів, як буде виховувати свого первістка - today.ua

В інтерв'ю телеканалу 1+1 успішний український співак зізнався, що не планує ділитися з публікою тим, як росте його син. Хлопчик, який отримав ім'я Іван, буде рости в тихій спокійній атмосфері, під дбайливим наглядом своїх батьків. Цілком ймовірно, коли малюк зміцніє і стане на ноги, або закінчить школу, університет і захоче, щоб про нього дізналася публіка, тоді-то зоряний батько і представить його.

"В українських сім'ях, як і в багатьох інших сім'ях, батьки намагаються не афішувати своє особисте життя, щоб дати дітям в перший час повноцінно встати на ноги без зайвої уваги. Я дотримуюся цих традицій, - зазначив Святослав Вакарчук. - Думаю, всі українці мене в цьому розуміють".


Багато українських знаменитостей, так і зарубіжних, вважають за краще тримати особисте життя в секреті. Наприклад, Олег Винник, чиї численні шанувальниці жадають дізнатися, чи правда він одружений на своїй бек-вокалістці Таюне і чи є у них син в Німеччині, навідріз відмовляється коментувати цю частину свого життя.

Нагадаємо, в Мережі показали нову кохану Святослава Вакарчука, яка подарувала йому первістка.