“Я засмутилася“: Міка Ньютон пожалілася на російську співачку Поліну Гагаріну через війну в Україні

Міка Ньютон поскаржилася на свою російську колегу Поліну Гагаріну. Українська співачка майже за три місяці війни не відчула підтримки знайомої артистки.

“Я засмутилася“: Міка Ньютон пожалілася на російську співачку Поліну Гагаріну через війну в Україні - today.ua

Зірка вже 11 років живе та будує кар'єру в США. Вона всім серцем переживає через трагічні події на Батьківщині. Міка одразу після вторгнення Росії в Україну пояснила свою позицію та підтримала співвітчизників. Вона написала у соцмережі, що всі, хто виправдовує війну та путінський режим, можуть від неї відписатися. Піп-виконавиця Поліна Гагаріна так і зробила.

"Я періодично могла спілкуватися з Поліною Гагаріною – ми не подруги, але були один на одного підписані… Мені здавалося, що Поліна – молода, талановита, прогресивна, успішна. Але коли я побачила її на сцені з цією стрічкою, я щиро засмутилася", - нарікала Ньютон в інтерв'ю виданню "Сегодня".

Артистку вразила поведінка талановитої колеги. За її словами, вона може працювати в будь-якій країні. Міка наголосила, що поважала Гагаріну як професійного музиканта. “Я засмутилася“: Міка Ньютон пожалілася на російську співачку Поліну Гагаріну через війну в Україні Ньютон даремно сподівалася, що Поліна негативно висловиться про війну з Україною. Натомість вона виступила на концерті, присвяченому окупації Криму.

Нагадаємо, у Турині проходить "Євробачення-2022". Росіянам заборонили приїжджати на музичний конкурс, але співак-путініст Філіп Кіркоров раптово з'явився у залі.

ДЖЕРЕЛОСегодня