“Я так цього чекаю“: Ніна Матвієнко зізналася, що мріє про переїзд 40-річної доньки до нового будинку

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян разом зі своєю дочкою живуть у будинку народної артистки Ніни Матвієнко. Велика сім'я ледве уживається разом, тому що всім не вистачає місця, а дві господині на кухні це небезпечно. Співачка з нетерпінням чекає, коли її 40-річна дочка з сім'єю переїде на нову чотирикімнатну квартиру.

“Я так цього чекаю“: Ніна Матвієнко зізналася, що мріє про переїзд 40-річної доньки до нового будинку - today.ua

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" відома українська співачка розповіла про ситуацію у сім'ї. Ніна Матвієнко наголосила, що справді дуже чекає, коли дочка покине батьківський будинок, зазначаючи, що їй боляче бачити, як Тоня з чоловіком туляться в одній кімнаті.

"Я так цього чекаю. З великим задоволенням – ще й ось так виштовхну. Бо мені шкода їх – в одній кімнаті туляться, це важко для них. Кухня – все штовхаємось, нас багато в домі. А там чотири кімнати", – зізналася Ніна Матвієнко.

Тим часом Тоня Матвієнко з чоловіком придбали житло в новобудові, яка ще перебуває в процесі будівництва. Тож невідомо, коли родина зможе з'їхати від батьків. “Я так цього чекаю“: Ніна Матвієнко зізналася, що мріє про переїзд 40-річної доньки до нового будинку

"Документально вони нам на неї ще не передали. Дуже затяжний процес виявився - обіцяли одне, потім інше. Сподіваємось, щоб це взагалі відбулося", - каже Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, через те, що 40-річна Тоня з чоловіком та дітьми живе разом з батьками, розпалилися стосунки у Ніни Матвієнко з чоловіком. Народна артистка розповіла, за якої умови чоловік обіцяв повернутися додому.