“Я вмираю“: Настя Каменських поскаржилася на нестерпні умови відпочинку в Дубаї

Настя Каменських і Потап вирушили в чергову подорож. Подружжя прилетіли в ОАЕ і поділилися неприємностями, які їх там чекали.

“Я вмираю“: Настя Каменських поскаржилася на нестерпні умови відпочинку в Дубаї - today.ua

Успішна українська актриса і продюсер провели два тижні в Іспанії, звідки радували фанатів яскравими фотографіями. Повернувшись на два дні в Україні, вони знову зібрали валізи і полетіли в Дубай.

"Ми заскочили з Потапом додому на пару днів і знову в дорогу. За цей час я встигла виступити на концерті, посидіти в журі і виступити на "Танці з зірками" і, звичайно ж, розібрати і зібрати валізи. Сьогодні у нас річниця розпису і мій чоловік в честь цього везе мене в (Дубай)", - зазначила в публікації Настя Каменських

Незабаром після заселення в номер, співачка вийшла на зв'язок з фанатами і повідомила, що в Дубаї стоїть нестерпна спека.

"Я вмираю. Спека така стоїть, що організм просто у нас збожеволів. Напевно, потрібно трошки адаптуватися, так?! Для того щоб відчувати себе якось комфортно", - зазначила артистка.


У кадрі Настя Каменських з'явилася в кислотному жовтому бікіні, а також з патчами під очима і між бровами. Після цього виконавиця похвалилася фото свого плоского живота. Зірка зобразила себе лежачи на шезлонгу, мабуть, тільки вийшовши з води, оскільки по її ногах все ще стікали краплі.

“Я вмираю“: Настя Каменських поскаржилася на нестерпні умови відпочинку в Дубаї Нагадаємо, Потап і Настя Каменських викликали сміх в Мережі своїм розповнілим зовнішнім виглядом: "Сімейка телепузиків".