“Я в захваті від її впливу“: Бен Аффлек вперше прокоментував роман з Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек підкорили весь світ своїм несподіваним возз'єднанням. Одна з найулюбленіших пар Голлівуду, що зустрічалася на початку 00-х, повернула собі колишню шалену популярність навіть через 20 років.

“Я в захваті від її впливу“: Бен Аффлек вперше прокоментував роман з Дженніфер Лопес - today.ua

Спочатку закохані приховували свої відносини, підтвердивши роман на день народження американської співачки. Незабаром після цього вони разом прикрасили килимову доріжку Венеціанського кінофестивалю, а після і церемонію Met Gala. А днями Дженніфер Лопес і Бен Аффлек дали інтерв'ю виданню, вшановуючи досягнення артистки.

За роки своєї професійної кар'єри Джей Ло - дочка пуерторіканців, народжена в небагатому районі Нью-Йорка, зуміла домогтися небувалих висот. Зараз вона підтримує латиноамериканських жінок, допомагає їм у роботі і надихає.

За останні 20 років Дженніфер Лопес добилася більшого, ніж Бен Аффлек. На щастя, акторові вдається приймати всі заслуги коханої, не докоряючи її за успіх, а навпаки захоплюючись нею і підтримуючи у всьому. “Я в захваті від її впливу“: Бен Аффлек вперше прокоментував роман з Дженніфер Лопес

"Я в захваті від її впливу на світ, - зазначив Бен Аффлек. - Дженніфер надихнула величезну групу людей відчути, що вони зайняли своє місце "за столом" в цій країні. Такий ефект надавали мало хто протягом всієї історії. Це те, чого я ніколи не дізнаюся, а можу тільки підтримати, захоплюватися і поважати".

Нагадаємо, стало відомо, як діти і колишня дружина Бена Аффлека ставляться до його роману з Дженніфер Лопес.

ДЖЕРЕЛОadweek.com