“Я заряджаю воду біля свого портрету“: Арестович похвалився популярністю серед жінок

Радник президента України Олексій Арестович похвалився своєю популярністю серед українських жінок. Політик відреагував на пропозицію провести лікувальні сеанси у різних регіонах країни.

“Я заряджаю воду біля свого портрету“: Арестович похвалився популярністю серед жінок  - today.ua

Розвідник і блогер Олексій Арестович після початку війни набув неймовірної слави. Наші співвітчизниці люблять його монологи, які на багатьох діють заспокійливо. Журналіст Дмитро Гордон нагадав, що у 90-х були особливо популярні виступи екстрасенсів та цілителів. Він навів приклад Алана Чумака, який займався "зарядкою" знімків і води.

"Я офіційно пропоную вам проїхатися країною, а то й світом з лікувальними сеансами. Заряджатимемо воду, фотографії, і все буде Україна", – запропонував телеведучий.

Військовий оглядач підтримав жарт.

"Так, я часто заряджаю воду біля свого портрета. Щоб самому було легше. Подивимося, Дімо. Давайте переможемо спочатку, бо це ще дуже непросте завдання", - зазначив Арестович.

“Я заряджаю воду біля свого портрету“: Арестович похвалився популярністю серед жінок Арестович зізнався, що з ним часто спілкуються на вулицях. Йому запам'яталося звернення одного чоловіка, чия дружина – серед його шанувальниць.

"Знаєте, яку фразу я найчастіше чув на вулиці? Вона дуже смішно звучить: "Моя дружина без вас не спить"", - наголосив радник Володимира Зеленського в інтерв'ю виданню "Гордон".

Нещодавно Олексій Арестович викликав ажіотаж у Мережі. Він у День вишиванки роздягнувся перед камерою у прямому ефірі та назвав себе "котом нації".

ДЖЕРЕЛОГордон