Ядерна небезпека для України та втеча Путіна у Білорусь: нумеролог спрогнозував розвиток війни

Автор: Леся Ловіцька

Російський диктатор Володимир Путін заявив про намір розмістити ядерну зброю на території Білорусі. Нумеролог Владислав Грицай проаналізував слова президента ворожої держави та поділився своєю думкою.

Ядерна небезпека для України та втеча Путіна у Білорусь: нумеролог спрогнозував розвиток війни  - today.ua

Слова Путіна свідчать, що він мав домовленість з лідером Китаю Сі Цзіньпіном, який нещодавно здійснив візит до Москви. Однак РФ даремно сподівалася на сильну підтримку з його боку, заявив Владислав Грицай. Він нагадав, що Піднебесна економічно та ідеологічно залежить від США, тому не робитиме кроків на підтримку російських окупантів.

Біоенергетик вважає, що Китай практично "кинув" Росію.

"Ми зараз бачимо, що досить багато було надій у росіян і путінського режиму, що Китай підтримає їх... Жодного впливу російської економіки на Китай насправді немає. Якщо ми подивимося, які насправді місця займає експорт та імпорт Китай і РФ, виявиться , що це 16-те та 18-те місця - тобто для Китаю Росія не така вже й важлива", - пояснив Грицай.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Нумеролог прокоментував заяви про плани щодо розміщення ядерної зброї у Білорусі. Можливі два сценарії. Згідно з першим, союзу із Сі Цзіньпіном не побут, тому що путінський режим йде в розріз із китайським мирним планом.

Другий варіант - рашисти заявили про розміщення "ядерки", щоб їм було кудись бігти після програшу у війні. Владислав Грицай нагадав про невдоволення серед найвищих чинів у РФ. Очевидно, що назріває великий конфлікт, причини якого зрозумілі всім.

"Для мене розміщення і самі заяви про розміщення ядерної зброї в Білорусі - ні що інше, як спроба зробити собі полігон, куди можна було б тікати. Це спроба побудувати собі шляхи для відступу. Кожен диктатор, коли закінчується його режим, просить політичного притулку". Зазвичай такий політичний притулок готується заздалегідь", - наголосив езотерик.

Ядерна небезпека для України та втеча Путіна у Білорусь: нумеролог спрогнозував розвиток війни

Грицай вважає, що після завершення путінського режиму сам диктатор звернеться до Олександра Лукашенка з проханням про укриття.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нумеролог спрогнозував розвиток військових подій у квітні. Він спрогнозував конфронтацію лише на рівні світових лідерів. Вони робитимуть явища, щоб залякати один одного і поставити на місце.

Раніше астролог Яна Тимощук заявила, що Путін вирішив змінити військову тактику. Вона назвала три найнебезпечніші міста в Україні, які зазнатимуть масованих ракетних атак.