Юлія Тимошенко в облягаючій водолазці підкреслила струнку фігуру

Сьогодні, 25 січня, Юлія Тимошенко з'явилася у Верховній Раді, де виступила із трибуни. Нардеп зачарувала черговим елегантним вбранням, похвалившись безпрограшною деталлю гардеробу на всі випадки життя.

Юлія Тимошенко в облягаючій водолазці підкреслила струнку фігуру - today.ua

У Мережі з'явилися фотографії Юлія Тимошенко, яка славиться своїми вишуканими, продуманими та підібраними вбраннями. Одягається жінка-політик, можна сказати, з голочки, і їй є чому позаздрити. Для початку у неї приголомшливий гардероб, що дозволяє їй щодня з'являтися в різному одязі та ще й речі від іменитих брендів. Також у віці 60 років у нардепа не лише має молоде обличчя, а й струнке тіло, яке Юлія Тимошенко сміливо підкреслює облягаючим одягом.

Сьогодні на роботу політик вирішила одягти чорну водолазку і чорний низ (чи то штани, чи то спідницю-олівець зазвичай довжиною трохи нижче коліна). Образ вона доповнила однією акцентною деталлю – зв'язкою браслетів на руці. Також вона одягла стримані у дизайні сережки та окуляри з діоптріями у тонкій чорній оправі. Юлія Тимошенко в облягаючій водолазці підкреслила струнку фігуру Юлія Тимошенко нанесла ніжний, ледь помітний  макіяж, прибрала у волосся у свою улюблену зачіску – низький хвіст з об'ємом на маківці, випустивши спереду чубок обрамляти обличчя.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко у білому костюмі з великими гудзиками вперше вийшла у світ у новому році.