Юрій Горбунов похвалився розквітлим садом в своєму заміському будинку

Юрій Горбунов та Катя Осадча повернулися додому після тривалої відпустки в Туреччині. Ведучий вирішив пройтися по своїх угіддях і виявив, що розквітло дерево, яке він так ретельно і дбайливо вирощував.

Юрій Горбунов похвалився розквітлим садом в своєму заміському будинку - today.ua

"Коли сам садив, доглядав, поливав - тепер повинен корону на голові!!!" - підписав нове фото чоловік Каті Осадчої, супроводивши запис хештегами "весна", "травень" і "тепло".

У кадрі успішний український ведучий постав у білій футболці, позуючи у красивого кущового дерева, повністю покритого дрібними червоно-рожевими квіточками.

Підписники відреагували на пост Юрія Горбунова, залишивши свої і жартівливі, і захоплені коментарі. "Такій короні навіть Полякова позаздрить", "Не корона, а хвіст павича", "Дуже красиво", "Справжній хазяїн", "Ну круто ж", "Сакура - це чудово, а ось сакура на тлі Юрія Миколайовича здається просто казкою", - пишуть фанати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Gorbunov Yuriy (@gorbunovyuriy)

Публіка стала гадати, що ж це за рослина така, і більшість прийшли до висновку, що це дерен.

Катя Осадча поділилася з фанатами фотографією на борту літака. Ведуча постала без макіяжу, а також розповіла про свої найулюбленіші місця в Туреччині.

"Така різна Туреччина! Протягом останніх двох років, Туреччина - наш найпопулярніший напрям, страна величезна, з двома морями (насправді 4ма - примітка Редактора) і неймовірними узбережжями. Мої найулюбленіші краї - навколо Даламану. Маленькі містечка, затишні бухти і найсмачніша їжа", - зазначила ведуча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, Катя Осадча вперше показала обличчя свого 4-річного сина Івана.