Юрій Горбунов показав, як годує молодшого сина: Катю Осадчу жорстко розкритикували у Мережі

Відомі особистості нерідко стають об'єктами для критики та засудження. Особливо страждають жінки, яких обговорюють за прагнення завоювати зірковий Олімп, побудувати кар'єру, або за те, що вони залишають своїх маленьких дітей, а самі їдуть на зйомки чи гастролі. Під гарячу руку хейтерів потрапила і незмінна ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча.

Юрій Горбунов показав, як годує молодшого сина: Катю Осадчу жорстко розкритикували у Мережі - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм чоловік зірки опублікував фото з їхнього будинку. Український шоумен Юрій Горбунов похвалився, як доглядає тримісячного сина, поки мама перебуває на зйомках.

"Наша мама на зйомках! Не вусатий нянь при справі", - зазначив у публікації ведучий шоу "Танці з зірками", доповнивши хештегами "понеділок", "мама на роботі" та "тато з дітьми".

У кадрі Юрій Горбунов ніжно тримає голівку Данила, що лежить на дивані, і годує його з пляшечки. Навколо стоять дитячі іграшки та розкладені дитячі речі.

І якщо шанувальники обсипали шоумена компліментами, вихваляючи, який він прекрасний батько, то Катя Осадча виявилася поганою матір'ю, яка заради роботи кинула маленького сина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

"Чудово, коли вдома гармонія", "Як мило", "Прекрасні незабутні моменти", "Юрчик, ти просто молодець", "Грудьми треба годувати, а не на зйомках .. дитина є дитина", "У вас няня є, гріх скаржитися", "Господи, скільки в цій жінці сил, тільки недавно народила, вже на зйомках", "Оце батько, я розумію. Відправте Катю не на зйомки, а за дочкою", — пишуть такі різні коментарі підписники.

Нагадаємо, Катя Осадча показала фото без макіяжу у затишній домашній обстановці.