Юрій Горбунов випадково розсекретив стать майбутньої дитини Каті Осадчої

Катя Осадча та Юрій Горбунов дуже серйозно підходять до недоторканності особистого життя. Вони довго приховували вагітність ведучої і не розкривали стать майбутньої дитини, до недавнього часу.

Юрій Горбунов випадково розсекретив стать майбутньої дитини Каті Осадчої - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український ведучий Юрій Горбунов показав, як він проводить час з сином, поки їхня мама на роботі. Шоумен зводив сина в піцерію, а після вони заглянули до мами на зйомки, де артист проговорився щодо статі майбутньої дитини.

"У нас тут спільна фотосесія ... і навіть хлопці", - зазначив в ролику ведучий, показавши в кадрі сина Івана, а після перевівши камеру на вагітний живіт дружини. Також він показав Катю Осадчу з переляканими очима, яка звернулася до нього з посмішкою: "Тато, тато!"

Виходячи з цього, стає ясно, що незмінна ведуча програми "Світське життя" чекає ще одного сина, який стане вже третім в її родині. А шанувальники так сподівалися, що у закоханих народиться довгоочікувана дівчинка.

Юрій Горбунов та Катя Осадча виховують дорослого сина артистки від першого шлюбу, а також загального спадкоємця - 4-річного Івана. У ролику зоряний татко також показав, як разом з дитиною ходить по магазинах і робить покупки, поки мама зайнята на роботі.

Нагадаємо, Катя Осадча вперше показала вагітний животик в купальнику на одеському пляжі.