Юрій Горбунов вперше публічно відреагував на вагітність Осадчої

Катя Осадча та Юрій Горбунов вже дуже багато років разом. Спочатку парочка приховувала свої відносини, потім приховувала першу вагітність ведучої, а потім і другу. До недавнього часу закохані не показували світу навіть обличчя своєї старшої дитини. Попри те, що про третю вагітність зірки стало відомо понад тиждень тому, її чоловік висловився про радісну подію тільки зараз.

Юрій Горбунов вперше публічно відреагував на вагітність Осадчої - today.ua

Зоряна родина вже не перший тиждень відпочиває в Туреччині, купаючись в блакитній воді і подорожуючи на яхті. В особистому акаунті в Інстаграм Юрій Горбунов поділився спільною з Катею Осадчою фотографією. У кадрі ведучі шоу "Голос країни" постали в білих футболках і сонцезахисних окулярах.

У підписі шоумен зазначив: "Спасибі тобі, кохана, за диво!", - супроводивши пост хештегами "чекаємо дитину", "травень" і "чудо".

Шанувальники, які вже давно підозрювали, що Катя Осадча виношує під серцем дитину, прийшли в захват. Фанатам дуже приємно бачити, наскільки міцна і любляча сім'я у незмінної ведучої шоу "Світське життя", і який у неї прекрасний чоловік. У коментарях підписники бажали парі сімейного щастя, а також маленьку дівчинку.

"Бажаю вам гарненьку дівчинку", "Хороші люди повинні розмножуватися", "Це чудо двох", "Дуже красиві", "Як це приємно навіть читати", "Чудова пара", "Щастя вам", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Катя Осадча вперше показала обличчя свого 4-річного сина Івана.