“Забуваєш практично все“: Ксенія Мішина розповіла, що під час війни відновила стосунки з Еллертом

Коли Ксенія Мішина у фіналі шоу "Холостячка" обрала гумориста Олександра Еллерта, їм пророкували швидке розставання. За фактом так і сталося. Їхні стосунки були сповнені інтриг та скандалів. Парочка кілька разів розставалася, а свій остаточний розрив вони так і не прокоментували. Українська актриса в одному з постів обмовилася про токсичність, аб'юз і ревнощі, що могло стати причиною їхнього розставання. А комік зазначив, що у зірки "огірки усвідомленості" у голові (щоб це не означало).

“Забуваєш практично все“: Ксенія Мішина розповіла, що під час війни відновила стосунки з Еллертом - today.ua

Їхній роман різко закінчився влітку, коли вони гостювали у родичів Ксенії Мішиної у Криму. Якоїсь миті Олександр Еллерт сів в авто і поїхав, а акторка із сином залишилися далі відпочивати. Відтоді ходили різні чутки про стосунки, проте роман було закінчено.

Однак війна змусила всі образи піти на другий план та й зовсім зникнути з нашого життя. Актриса розповіла, що у перші дні війни зв'язалася з Еллертом, щоб дізнатися, як у нього справи. “Забуваєш практично все“: Ксенія Мішина розповіла, що під час війни відновила стосунки з Еллертом

"Звичайно, в перший день війни (зателефонувала Еллерту - примітка Редактора). "Де ви, що ви?" Все забули! У такі моменти весь біль здається якимсь дурним. Її взагалі не стає, коли лихо такого масштабу. Ти забуваєш практично все, і насамперед (питаєш): "Як ти там?", "Ти живий?", "Що ти там робиш?". Щоб кожен із українців був здоровий, живий. Щось страшне відбувається у нашій країні", - зауважила Ксенія Мішина.

“Забуваєш практично все“: Ксенія Мішина розповіла, що під час війни відновила стосунки з Еллертом Також зірка серіалу "Фортечна" зізналася, що досі носить на безіменному пальці обручку, яку Еллерт вручив їй у фіналі романтичного проекту.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва освідчилася в кохані своєму відомому колезі.