"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан разом вже більше пів року. Пара ховалася кілька місяців після закінчення романтичного реаліті-шоу, оскільки не могла з'явитися на публіці. Тепер же вони вільно ходять на побачення і розповідають про свій роман.
![“Заїла битовуха“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако “Заїла битовуха“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/05/photo_2021-05-31_08-53-55-2-768x570.jpg)
Бізнесмен і турагент раз у раз показують, як вони розважаються, їздять у відпустку і ходять на нестандартні побачення. Зовсім недавно Михайло Заливако влаштував для коханої сюрприз, запропонувавши їй спробувати новий екстремальний вид спорту. Після цього в особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону проєкту "Холостяк" показала відеозапис з романтичної фотосесії.
У кадрі Анна і Михайло постали разом, сидячи біля мотоцикла. Вони виглядали дуже закоханими, притискаючись один до одного і постійно посміхаючись.
У публікації обраниця "Холостяка" зізналася, що вони з Заливако намагаються проводити разом якомога більше часу, щоб заряджатися новими спільними емоціями. Ганна Богдан впевнена, що для гармонійних відносин вкрай важливо проводити час разом з партнером поза домом.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Ми, жінки, просто живемо емоціями ... і якщо ці емоції не підживлювати компліментами, побаченнями, спільним проведенням часу, тоді ми просто починаємо клювати мозок своїм чоловікам ... От не даремно у безлічі пар причиною розставання є "заїла битовуха"! Все просто через те, що крім рутинного життя вас нічого не пов'язує!" - зазначила переможниця "Холостяк-11".
Подивитися цю публікацію в Instagram
Своїм новим постом Ганна Богдан відповіла на численні зауваження хейтерів про те, що їй потрібні тільки гроші, розваги і подорожі.
Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина в вишиванці вразила своїм новим образом.