“Заїла битовуха“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан разом вже більше пів року. Пара ховалася кілька місяців після закінчення романтичного реаліті-шоу, оскільки не могла з'явитися на публіці. Тепер же вони вільно ходять на побачення і розповідають про свій роман.

“Заїла битовуха“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако - today.ua

Бізнесмен і турагент раз у раз показують, як вони розважаються, їздять у відпустку і ходять на нестандартні побачення. Зовсім недавно Михайло Заливако влаштував для коханої сюрприз, запропонувавши їй спробувати новий екстремальний вид спорту. Після цього в особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону проєкту "Холостяк" показала відеозапис з романтичної фотосесії.

У кадрі Анна і Михайло постали разом, сидячи біля мотоцикла. Вони виглядали дуже закоханими, притискаючись один до одного і постійно посміхаючись.

У публікації обраниця "Холостяка" зізналася, що вони з Заливако намагаються проводити разом якомога більше часу, щоб заряджатися новими спільними емоціями. Ганна Богдан впевнена, що для гармонійних відносин вкрай важливо проводити час разом з партнером поза домом.

"Ми, жінки, просто живемо емоціями ... і якщо ці емоції не підживлювати компліментами, побаченнями, спільним проведенням часу, тоді ми просто починаємо клювати мозок своїм чоловікам ... От не даремно у безлічі пар причиною розставання є "заїла битовуха"! Все просто через те, що крім рутинного життя вас нічого не пов'язує!" - зазначила переможниця "Холостяк-11".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Своїм новим постом Ганна Богдан відповіла на численні зауваження хейтерів про те, що їй потрібні тільки гроші, розваги і подорожі.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина в вишиванці вразила своїм новим образом.