Загадковий манікюр “інь-ян“: ідеї наймоднішого дизайну нігтів у 2022 році

Автор: Шевченко Лилия

Витончений та загадковий манікюр "інь-ян" опинився на піку популярності у 2022 році. Незвичайний дизайн підійде для нігтів будь-якої довжини та форми. Шанувальники Фен-шуй стверджують, що такий манікюр приносить удачу...

Загадковий манікюр “інь-ян“: ідеї наймоднішого дизайну нігтів у 2022 році - today.ua

Китайська концепція інь-ян є єднанням і взаємодією двох протилежних початків. Символом даної концепції є коло, розділене хвилястою лінією на дві половини – темну та світлу. Кожна частина містить точку протилежного кольору, оскільки кожна з двох великих сил Всесвіту несе у собі зародок протилежного початку.

У світ манікюру цей тренд привнесли шанувальники давньокитайських навчань про світобудову. У 2022 році нейл-арт у стилі "інь-ян" зайняв вершину модного Олімпу. Загадковий манікюр “інь-ян“: ідеї наймоднішого дизайну нігтів у 2022 році Найпростіший і ефектніший варіант манікюру "інь-ян" - це двоколірний френч із чорної та білої смужки на кінчиках нігтів. Подвійний французький манікюр у чорно-білій гамі підійде для створення ділового та офісного стилю.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Манікюр, в якому поєднано місячний та французький дизайн нігтів, цілком можна зробити в стилі "інь-ян". Вийде стильний, незвичайний і загадковий нейл-арт. Сміливо використовуйте для декору фольгу, блискітки чи стрази. Головне, щоб вони не були кольоровими, дотримуйтесь обраної стилістики у дизайні. Загадковий манікюр “інь-ян“: ідеї наймоднішого дизайну нігтів у 2022 році Прикрасити манікюр можна символікою "інь-ян", але не варто зображати чорно-біле коло на всіх нігтях, це буде виглядати занадто химерно. Достатньо намалювати стародавній китайський символ на одному нігті. На решту нігтів нанесіть чорне або біле покриття, або зробіть френч.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Більшість українців будуть виходити на пенсію у 65 років

Нагадаємо, у 2022 році до моди увійшов манікюр "Котяче око". Найстильніші ідеї дизайну нігтів із металевим блиском.