“Зайнялася музикою для задоволення“: дружина Віталія Кличка поділилася своїм хобі

Поки мер української столиці Віталій Кличко зайнятий підготовкою до опалювального сезону і рішенням величезної кількості складних питань, його кохана дружина розвиває творчу кар'єру. Правда, живе і працює дружина київського градоначальника в Німеччині.

“Зайнялася музикою для задоволення“: дружина Віталія Кличка поділилася своїм хобі - today.ua

Дружина Віталія Кличка поділилася в своєму Instagram цікавою публікацією. На фото Наталя відображена в простій білосніжній сукні з відкритою спиною. Голову красуні прикрашаєте вінок із суцвіть трав.

Як пояснила в коментарі до посту сама Наталя Кличко, фотографія зроблена в рамках її нового творчого експерименту. Це були зйомки відео для музичного проекту дружини мера Києва, а знімки зробили в ході зйомок.

Дружина столичного градоначальника і мама трьох дітей захопилася музикою, як вона сама зізналася, "для задоволення". Наталя в захваті від того, як вона вийшла на фотографіях, пообіцявши пізніше опублікувати ще кілька цікавих знімків. “Зайнялася музикою для задоволення“: дружина Віталія Кличка поділилася своїм хобі Віталій Кличко і Наталія виховують трьох дітей: синів Єгора (2000 р.н.) і Максима (2005 р.н.) і дочку Єлизавету (2002 р.н.). Пара познайомилася багато років тому на конкурсі краси "Чорна перлина".

Наталія Кличко народилася в 1974 році в Броварах. Зараз вона з дітьми проживає в Німеччині, в місті Гамбург. Мама трьох дітей з серпня 2011 року захоплюється музичною творчістю і намагається будувати кар'єру, виступаючи спочатку солісткою групи Addicted To, а потім сольно.

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилося фото 18-річної дочки Віталія Кличка. Дівчина виросла дуже красивою і милою.