Захищає від діабету: названо найкорисніший для здоров'я сорт хліба

Хліб – це найпопулярніший продукт харчування у всьому світі. Не дивно, що саме хліб значно впливає на стан здоров'я цілих націй. Медики назвали сорт хліба, вживання якого є відмінною профілактикою від безлічі важких захворювань.

Захищає від діабету: названо найкорисніший для здоров'я сорт хліба - today.ua

Дослідники Інституту охорони здоров'я та соціального розвитку Фінляндії під керівництвом Ніїни Каартінен з'ясували, що житній хліб найкорисніший і навіть цілющий для людини. У житньому хлібі містяться спеціальні харчові волокна, які життєво необхідні нормального функціонування людського організму.

Крім того, житній хліб містить величезний спектр вітамінів та мікроелементів. Залізо, магній, цинк, мідь та йод, а також вітаміни групи В, тіамін та фолієва кислота дозволяють підтримувати здоров'я до глибокої старості.

Захищає від діабету: названо найкорисніший для здоров'я сорт хліба Завдяки унікальному складу, житній хліб у раціоні дозволяє нормалізувати роботу кишечника, активізує жировий та вуглеводний обмін, знижує ризик розвитку цукрового діабету другого типу, серцево-судинних захворювань та онкології.

Житній хліб дозволяє знизити масу тіла, оскільки високий вміст клітковини дає відчуття ситості та притуплює апетит.

Раніше експерти розповіли, як відрізнити в магазині натуральний хліб від небезпечного фальсифікату.