“Завів вовчиць“: Олег Винник здійснив мрію багатьох фанаток

Олег Винник запалив сцену в Одесі. Артист дав довгоочікуваний концерт разом зі своєю дружиною і бек-вокалісткою Таїсією Сватко.

“Завів вовчиць“: Олег Винник здійснив мрію багатьох фанаток - today.ua

18 серпня на концертній арені Морвокзал в курортному місті країни відбувся концерт улюбленця публіки, кумира мільйонів жінок України, імпозантного Олега Винника. На сцену успішний український артист вийшов в темних джинсах і білій футболці з логотипом свого бренду. Волосся він залишив розпущеним, а також надів свої улюблені прикраси.

Поруч з ним, як завжди, була його вірна супутниця життя - Таїсія Сватко. Для виступу бек-вокалістка і таємна дружина Олега Винника одягла чорну сукню на одне плече з довгою прозорою спідницею і корсетом. Образ вона завершила туфлями на підборах. Волосся Таюне вирішила залишити розпущеним, уложивши його в красиві голлівудські хвилі. “Завів вовчиць“: Олег Винник здійснив мрію багатьох фанаток

"Завів вовчиць", - зазначив один з гостей вечора.

Олег Винник зібрав повний аншлаг, його концерт відвідала величезна кількість людей, а шанувальниці обдарували кумира безліччю подарунків, починаючи від іграшок і закінчуючи квітами. Фанатки активно діляться відеозаписами з концерту в Інстаграм, залишаючи свої захоплені відгуки. "Спасибі коханому", "Відчуй", - пишуть "вовчиці". “Завів вовчиць“: Олег Винник здійснив мрію багатьох фанаток Нагадаємо, в Мережу потрапило архівне фото дружини Олега Винника.