Закінчення війни в Україні: екстрасенс спрогнозувала переговори з Росією

Завершення війни в Україні – найгостріше питання, яке хвилює наших співвітчизників. Екстрасенс та таролог Людмила Хомутовська зробила прогноз щодо розвитку подій найближчим часом. Вона заявила, що бойові дії закінчаться 2023 року.

Закінчення війни в Україні: екстрасенс спрогнозувала переговори з Росією - today.ua

Езотерик заявила, що українські захисники здійснять контрнаступ. Наша країна отримає допомогу від міжнародних партнерів. Буде масштабна боротьба з російськими окупантами, яка принесе великі втрати, але перемогу здобуде Україна.

Екстрасенс спрогнозувала переговори з Росією

Людмила Хомутовська нагадала, що українське керівництво схиляли до переговорів. Однак у наступні кілька місяців тиск ззовні посилиться. У хід підуть різні маніпуляції та великі гроші, зазначила таролог.

"До кінця року ми маємо закрити цю тему, але це буде довгий переговорний процес", - запевнила Хомутовська.

За словами ясновидячої, війна з рашистами не закінчиться після довгоочікуваної смерті диктатора Володимира Путіна. Президент країни-агресора не доживе до суду в Гаазі, проте його спільники точно там опиняться.

"У Росії мають відбутися певні внутрішні зміни. Тому спочатку буде справжній Армагеддон всередині країни, а лише потім Україна піде на переговори. Але повторюся: цей процес буде дуже складним", - спрогнозувала екстрасенс.

Закінчення війни в Україні: екстрасенс спрогнозувала переговори з Росією Людмила Хомутовська наголосила, що російський президент вважає, що має багато ресурсів для продовження війни. Однак він зіткнеться з проблемами всередині Кремля – високопосадовці боротимуться за владу і почнуть розвалювати країну. У результаті вона розділиться на частини та зіткнеться з серйозною економічною кризою.

Хомутовська також повідомила, що білоруський диктатор піде за своїм наставником. Зміна влади у цій державі пройде військовим шляхом – очікується революція.

Раніше астролог Дмитро Уранус розповів, коли та як закінчиться війна в Україні.

ДЖЕРЕЛОУНИАН