“Завидний наречений“: фанати втішають Дантеса після підтвердження роману Наді Дорофєєвої з його другом

Чутки про те, що Надя Дорофєєва пішла від чоловіка до його доброго друга, виявились правдивими. Володимир Дантес не коментував ці новини, але фанати вважали за потрібне втішити улюбленого артиста.

“Завидний наречений“: фанати втішають Дантеса після підтвердження роману Наді Дорофєєвої з його другом - today.ua

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес колись були однією з найулюбленіших пар шоу-бізнесу, і їхнє розлучення стало справжнім ударом для багатьох шанувальників. І після того, як співачка підтвердила роман із київським ресторатором та опублікувала їхнє перше спільне фото, фанати одразу побігли на особисту сторінку її колишнього чоловіка, щоб висловити йому підтримку.

"Завидний наречений", "Вова, все одно ти найкращий", "Дантес, ти найкращий. Заслуговуєш найкращу другу половинку!!", "Вова, любимо тебе за те, який ти є!", "Все буде добре, Вовчик", – пишуть фанати.

“Завидний наречений“: фанати втішають Дантеса після підтвердження роману Наді Дорофєєвої з його другом Володимира Дантеса називають вартим заздрості холостяком, проте ходить інформація, що співак крутить роман із Дашею Кацуріною – колишньою дружиною нового бойфренда Наді Дорофєєвою. Деякі шанувальники про це знають, і вже пророкують, що артист стане чудовим вітчимом для двох дітей своєї коханої:

"Ви з Дашею супер пара, а як діткам з татом пощастило, як то кажуть, не той, хто їх народив, а той, хто виростив".

Нагадаємо, нещодавно солодку парочку помітили разом на вокзалі у Києві, де вони дуже мило прощалися.