Заздрісники: астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно пережити чужий успіх

Автор: Леся Ловіцька

Мало хто здатний щиро радіти чужому успіху. Деяким людям дуже складно змиритися з ним. Астрологи назвали найбільш заздрісні знаки Зодіаку.

Заздрісники: астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно пережити чужий успіх  - today.ua

Езотерики запевняють, що люди, народжені під трьома знаками Зодіаку, патологічні заздрісники. Вони не просто тануть злість, але і всіляко намагаються нашкодити тим, кого вважають щасливішими, ніж себе.

Тельці дуже люблять порівнювати себе з оточуючими та часто роблять невтішні висновки. Їм не подобається зіставляти здобутки з чужими, проте боротися зі своєю сутністю їм складно. Людям здається, що представники цього знаку Зодіаку – енергетичні вампіри, які живляться негативними емоціями інших.

Рибам дуже важко бачити, що у кого щось складається краще, ніж у них самих. Вони ревниво оцінюють успіхи родичів та друзів, сприймаючи їх як конкурентів. Такі люди вважають блискучі перемоги оточуючих своїми невдачами. Риби – власники та не люблять ділитися речами. При цьому охоче візьмуть чуже та "підуть по головах".

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Заздрісники: астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно пережити чужий успіх Близнюки сильно залежать від оцінок оточуючих. Вони болісно сприймають порівняння з іншими людьми. Для таких людей дуже важливий соціальний статус. Представники цього знаку Зодіаку заздрять фінансовому успіху оточуючих.

Нагадаємо, раніше астрологи зробили прогноз найближчого майбутнього України. Вони розповіли, як і чим завершиться війна з Росією.