Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року

Попри те, що Міжнародний дослідницький інститут Pantone оголосив двома головними кольору 2021 року сірий і жовтий, завдяки блогерам в моду увійшов саме зелений, а точніше яскраво-зелений. Ми зібрали кращі ідеї нейл-дизайну в популярному відтінку, щоб віддати данину трендам.

Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року - today.ua

Принт і монохром

Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року Щоб манікюр не виглядав нудно в одному кольорі, його можна виконати в декількох максимально наближених один до одного відтінках, або ж додати принт, наприклад, хижий, який також в тренді в цьому році.

Зелений матовий манікюр з золотим

Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року Матовий манікюр виглядає дорожче, ніж глянцевий. Нейл-майстри наочно продемонстрували, наскільки зелений відтінок круто виглядає з золотими деталями.

Цікаві рішення

Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року Ось такий манікюр просто не може виглядати нудним. Експериментуйте з напрямками, геометричними фігурами і дизайном. Ось такий зелений манікюр виглядає дійсно круто.

Гліттер і слюда

Зелений манікюр - кращі ідеї в трендовому кольорі 2021 року Блискітки впевнено повертаються в моду і не планують йти назад в небуття. Гліттер дуже вигідно виглядає із зеленим кольором, як і слюда.

Нагадаємо, стилісти розповіли про тренди манікюру, про які краще забути влітку 2021 року.