Жанна Бадоєва розкрила секрет свого щасливого шлюбу з третім чоловіком

Жанна Бадоєва знайшла своє справжнє щастя з третьої спроби. Ведуча все частіше розповідає про свої стосунки з музикантом Василем Мельничиним, відкриваючи різні цікаві подробиці їхнього шлюбу.

Жанна Бадоєва розкрила секрет свого щасливого шлюбу з третім чоловіком - today.ua

Зовсім недавно зірка програм "Орел і Решка" і "Життя інших" показала рідкісне фото з третім чоловіком з самого романтичного міста світу, а на цей раз зізналася, на чому будуються їхні стосунки.

В особистому акаунті в Інстаграм Жанна Бадоєва поділилася рідкісним спільним фото з чоловіком і їх вихованцем, зроблене, десь в Італії. У кадрі колишня дружина Алана Бадоєва зображена в блакитній сукні, джинсовій курточці і мокасинах, а Василь позує в шортах і білій сорочці.

Артистка зізналася, що не уявляє міцних відносин без почуття гумору: "Почуття гумору ... Я думаю, що якщо немає почуття гумору, то і хороших, здорових відносин не вийде. У нашій парі з чоловіком гумор у мене, розум - у нього. Ми це розподілили, тому з будь-яких ситуацій виходимо або по-розумному, або з почуттям гумору. А як у вас? Що думаєте про гумор у відносинах і наскільки він важливий? Чи ні?"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Zhanna Badoeva - Жанна Бадоєва (@zhanna_badoeva)

Підписники погодилися з Жанною Бадоєвою, що гумор дійсно в шлюбі просто необхідний.

Нагадаємо, Алан Бадоєв показав свою підрослу дочку, яка виросла його точною копією.