Жанна Бадоєва розповіла, за що полюбила третього чоловіка

Жанна Бадоєва вийшла втретє заміж за українського музиканта, з яким живе в Італії. До цього вона була в шлюбі з успішним кліпмейкером Аланом Бадоєвим, якому народила дочку. Їх розлучення було дуже важким психологічно, але просто необхідним. Зараз ведуча щаслива і недавно зізналася, за що полюбила третього чоловіка.

Жанна Бадоєва розповіла, за що полюбила третього чоловіка - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм ексведуча популярного шоу про подорожі "Орел і Решка" поділилася рідкісним спільним фото з чоловіком, Василем Мельничиним. У кадрі зірка з'явилася в чарівному платті персикового відтінку з корсетом і спідницею-пачкою. На фотографії вона ніжно обіймає свого чоловіка.

У підписі до публікації Жанна Бадоєва зізналася, що завжди любила в чоловіках розум, а також порядність. Мабуть, ці якості як раз таки і є у Василеві.

"Я завжди любила в чоловікові розум. Саме це мені важливо в першу чергу. Порядного ... Дуже подобається, як Василь ставиться до інших, - коректно, шанобливо. Навіть до мерзотників", - зазначила ведуча.

Закохані одружені з 2015 року. Познайомилися роком раніше за столом спільних знайомих. В інтерв'ю Жанна зізналася, що закохалася відразу і була готова вийти заміж за Васю в ту ж секунду. Незабаром після того, як зав'язалися їх відносини колишня дружина Алана Бадоєва перебралася з дітьми в Італію, де живе Мельничин.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Zhanna Badoeva - Жанна Бадоєва (@zhanna_badoeva)

Нагадаємо, Жанна Бадоєва розповіла, ким хоче стати її з Аланом дочка.