Дружина Олександра Усика показала ніжне фото з боксером на ринзі

Олександр Усик створив сенсацію, перемігши за очками британського боксера Ентоні Джошуа 25 вересня в Лондоні на стадіоні Тоттенхем Хотспур. На всіх боях непереможеного українського боксера-професіонала, який виступає в першій важкій і важкій вагових категоріях, завжди присутня його прекрасна дружина і мати його трьох дітей.

Дружина Олександра Усика показала ніжне фото з боксером на ринзі - today.ua

Попри те, що обліковий запис Катерини Усик закритий від публіки, спортсмен поділився знімком, який його дружина опублікувала в сторіз. У кадрі закохані постали разом на рингу після бою. Струнка дівчина обрала для одного з найгучніших боїв чоловіка стильний чорний костюм: штани, що підкреслили її стрункі ноги, і подовжений приталений піджак. Доповнила вона образ сумкою через плече і стриманими аксесуарами, а волосся залишила розпущеними.

"Люблю тебе", - зазначила в підпису дружина Олександра Усика.

Дружина Олександра Усика показала ніжне фото з боксером на ринзі В особистому акаунті абсолютний чемпіон в першій важкій вазі поділився фото з літака по дорозі додому. У кадрі він постав у масці, похвалившись новим шрамом на обличчі - зашитою бровою. Дружина Олександра Усика показала ніжне фото з боксером на ринзі Прибувши в Україну, Олександру Усику вручили букет троянд у кольорах українського прапора - яскраво-жовтий і синій. Дружина Олександра Усика показала ніжне фото з боксером на ринзі

"Який гарний букет", - скромно зазначив спортсмен.

Нагадаємо, Олександр Усик розповів про виховання своїх дітей: "Всі повторюють за мною".