Дружина DZIDZIO вперше прокоментувала розлучення зі співаком

Одні шлюби руйнуються, інші укладаються на небесах. Комусь судилося прожити разом все життя в любові й радості, а хтось вирішує закінчити відносини, зрозумівши, що довгі роки живе не з тією людиною. Саме так і сталося в житті співака DZIDZIO і співачки SLAVIA.

Дружина DZIDZIO вперше прокоментувала розлучення зі співаком - today.ua

В інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя" відомий український співак розповів, що розлучається з дружиною через 20 років відносин. За його словами, розлучення відбудеться за обопільною згодою, оскільки DZIDZIO і SLAVIA усвідомили, що не підходять один одному. Їхні стосунки почалися досить рано, коли вони ще були дітьми. Багато проблем замовчувалися, а не вирішувалися, і в підсумку карантин дав зрозуміти, що їм краще спробувати щастя з іншими.

На наступний день після виходу програми на новини про розлучення відреагувала дружина артиста. Ярослава Хома, відома як співачка SLAVIA, опублікувала нове фото в Інстаграм. Дівчина зображена в червоному піджаку з великим букетом рожевих троянд. Її волосся зібране назад в зачіску, на губах червона помада, а в вухах стильні золоті сережки-кільця.

Своїх підписників ще законна дружина DZIDZIO привітала з Днем Янгола Ярослави, побажавши тезкам бути щасливими, а також постскриптум додала:

"Про розлучення подумаю завтра. Сьогодні у мене свято".

Подружжя пробули в шлюбі 20 років, однак останні 9 місяців живуть окремо. У пари немає дітей, оскільки кожен з них був зайнятий тим, що будував музичну кар'єру.

Нагадаємо, стало також відомо, що Позитив розлучається з дружиною після восьми років шлюбу.