Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розкрила секрет свого схуднення після пологів

24-річна українська модель Даша Хлистун змусила величезну кількість жінок заздрити їй. Річ у тому, що дружина екс-"Холостяка" Макса Михайлюка практично миттєво повернулася у форму після народження дитини.

Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розкрила секрет свого схуднення після пологів - today.ua

Зовсім недавно дружина "Холостяка" Макса Михайлюка в бікіні підкорила публіку своєю фігурою. У кадрі дівчина постала лише через 2 місяці після пологів. Вона виглядає так, ніби зовсім не народжувала. У неї плоский живіт, вузька талія, гарні стрункі ноги і відсутні будь-які вади на шкірі.

Отримавши безліч захоплених компліментів, а також питань про те, як їй вдалося так швидко прийти у форму, дружина головного героя 10-го сезону романтичного проєкту "Холостяк" вирішила відповісти на найчастіші. Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розкрила секрет свого схуднення після пологів Дівчина розповіла, що стежить за своїм харчуванням. Вона відмовилася від мучного, солодкого і жирного: "Але і на одних салатах і відвареній грудинки теж не сиджу".

За словами Даші, вона поки що до кінця не прибрала животик після вагітності. До фізичних тренувань вона повернулася через два місяці після кесаревого розтину. Підписники засудили її за це. Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розкрила секрет свого схуднення після пологів На питання про те, з ким модель залишає дитину, коли тренується, дружина екс-"Холостяка" зазначила:

"Коли в Києві ходжу тренуватися рано вранці. Вона ще спить з Максом. А зараз у мами в гостях і вона з нею, коли я займаюся".

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін вперше став батьком. Головний герой і переможниця проєкту похвалилася першими фото з малюком.