Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, на скільки схудла після пологів

"Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова стали батьками 13 липня. Через шість днів після народження первістка 23-річна блогерша показала, як виглядає в білизні. Також переможниця 9-го сезону романтичного проєкту розповіла, скільки втратила кілограм після пологів.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, на скільки схудла після пологів - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз обраниця радіо- і телеведучого опублікувала відео, зняте в їх з екс-"Холостяком" новому будинку. У кадрі Даша постала в стягуючих трусиках, топі і розстебнутій сорочці.

"У пологовому будинку я залишила 10 кг ... Словом ось так я виглядаю після пологів. Я в бандажі завжди. Скинула я 10 кілограм на сьогоднішній день, планую скидати і далі. Тому що собі я такою не дуже подобаюся", - зазначила блогерша в публікації.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, на скільки схудла після пологів У ролику дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна зазначила, що не задоволена своїм зовнішнім виглядом і продовжить скидати набрану за час вагітності вагу. Дівчина планує повернутися до своїх колишніх 54 кілограмів, які були у неї до положення.

Ведучий намагається підтримати дружину, відзначаючи, що йому подобається, як вона виглядає: плоский живіт і великі груди. Також в жарт Нікіта Добринін запропонував помірятися животами, розслабившись від преса з кубиками екс-"Холостяка" не залишилося і сліду.

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін розповів про першу безсонну ніч з новонародженим сином.