Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна поскаржилася на проблеми зі здоров'ям

"Холостяк" Нікіта Добринін і переможниця 9 сезону Даша Квіткова пережили непросту ніч. Блогерша розповіла, як зараз себе почуває.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна поскаржилася на проблеми зі здоров'ям - today.ua

Обраниця українського радіо- і телеведучого Нікіти Добриніна поділилася з шанувальниками складнощами, з якими зіткнулася. Дівчина прокинулася посеред ночі, і виявилося, що у неї висока температура - 38 градусів.

"Я злягла з температурою. Зараз вже більш-менш. Загалом-то вчора перед сном у мене починають боліти груди. А вночі я прокидаюся від того, що мені неймовірно холодно, мене морозить дуже сильно, у мене температура і все ліжко мокре. І величезна-величезна слабкість в тілі і таке інше. Тому вчора був просто постільний режим", - розповіла переможниця" Холостяк-9 ".

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна поскаржилася на проблеми зі здоров'ям Даша Квіткова зазначила, що їй весь день допомагали з дитиною, бо температура 37,5 трималася майже весь наступний день. Оскільки блогерша - мама, яка годує, через підвищену температуру у неї виникли деякі проблеми. Через це могла знизитися кількість молока. Як зазначила дружина "Холостяка", вона чекає лікаря, щоб він провів всі необхідні маніпуляції з її грудьми і все буде в порядку. Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна поскаржилася на проблеми зі здоров'ям Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова показали, як відсвяткували річницю весілля.